Povezane vesti
ProGlas i SOS osuđuju primenu brutalne sile nad studentima, profesorima i građanima u Novom Sadu
ObjektiVa 29.04.2025
“ProGlas i Slobodne organizacije Srbije (SOS) najoštrije osuđuju primenu brutalne sile nad studentima, univerzitetskim profesorima i građanima koji su mirno demonstrirali u Novom Sadu. Režim koji duže od pet meseci ignoriše zahteve studenata i građana… »
ProGlas i SOS osuđuju primenu brutalne sile nad studentima, profesorima i građanima u Novom Sadu
Glas Šumadije 29.04.2025
Saopštenje ProGlasa i Slobodne organizacije Srbije o jučerašnjim događajima u Novom Sadu, prenosimo integralno u nastavku teksta: ProGlas i Slobodne organizacije Srbije (SOS) najoštrije osuđuju primenu brutalne sile nad studentima, univerzitetskim… »
Vesti dana »
Ukrajinski dronovi pogodili hemijsko postrojenje u Rusiji; Britanija presrela tanker "flote iz senke" u Lamanšu
RTS pre 26 minutajoš 30 povezanih
Olujni vetar izazvao požar u Vojvodini! Strašne posledice nevremena kakvo ne pamtimo: zapalile se njive, vatrogasci hitno izašli na teren
Blic pre 6 minutajoš 104 povezane
Autoprevoznik Milomir Jaćimović od sutra u zatvoru: „Nisam kriv i ne bojim se“
Danas pre 9 satijoš 5 povezanih
Iran objavio da će odgovoriti na izraelski napad na južna predgrađa Bejruta
Serbian News Media pre 1 satjoš 24 povezane
(Foto/video) Specijalno tužilaštvo Kosova: "Uhapšeno pet bivših srpskih policajaca, našli smo oružje"
Newsmax Balkans pre 5 satijoš 38 povezanih


