Povezane vesti
“Toplana” povećava cenu grejanja za 11 posto, o kvalitetu usluga nije bilo reči
Jug press 30.04.2025
LESKOVAC Na 25. sednici Gradskog veća Grada Leskovca data je saglasnost JKP „Toplana“ da poveća cene svojih usluga. Nakon obračuna u skladu sa Metodologijom za određivanje cene snabdevanja krajnjeg kupca toplotnom energijom došlo se do sledećih cena… »
Grejanje u Leskovcu poskupljuje 9 posto
Rešetka 30.04.2025
Gradsko veće grada Leskovca dalo je saglasnost na povećanje cene grejanje, a kako je obrazloženo one nisu menjane od 2022. godine, a u međuvremenu porasla su cene energenata, povećana je minimalna zarad i dr. Tako će cena grejanja za one kod kojih je… »
Grejanje u Leskovcu poskupljuje 9 posto
Stav.life 30.04.2025
Gradsko veće grada Leskovca dalo je saglasnost na povećanje cene grejanje, a kako je obrazloženo one nisu menjane pd 2022. godine, a u međuvremenu porasla su cene energenata, povećana je minimalna zarad i dr. Tako će cena grejanja za one kod kojih je… »
Vesti dana »

Od danas skuplja struja: Izračunali smo poskupljenje za sve tri tarife
Nedeljnik pre 27 minutajoš 35 povezanih

BLOG: Komemorativni skupovi širom Srbije - 11 meseci od pada nadstrešnice
N1 Info pre 12 minutajoš 31 povezana

Učesnik humanitarne flotile ka Gazi iz Beograda: 'Spreman sam i na najgore'
BBC News pre 1 satjoš 5 povezanih

Rhmz upozorava: Sutra palimo crveni meteo alarm, vreme će biti veoma opasno
Telegraf pre 21 minutajoš 55 povezanih