Povezane vesti
Grad Beograd uplatio u ovoj godini 135 miliona dinara za stabilizaciju poslovanja Apoteka Beograd
Nova 30.04.2025
Vršilac dužnosti direktora Apoteka "Beograd" Nikola Prelević izjavio je da je Grad Beograd, kao osnivač te apotekarske ustanove, u 2024. godini uplatio 250 miliona dinara i u ovoj godini 135 miliona dinara, u cilju stabilizacije poslovanja, objavio je… »
Grad Beograd u ovoj godini uplatio 135 miliona dinara za stabilizaciju poslovanja Apoteka Beograd
Danas 30.04.2025
Vršilac dužnosti direktora Apoteka Beograd Nikola Prelević izjavio je da je Grad Beograd, kao osnivač te apotekarske ustanove, u 2024. godini uplatio 250 miliona dinara i u ovoj godini 135 miliona dinara, u cilju stabilizacije poslovanja, objavio je… »
Grad uplatio više od 1,7 milijardi dinara za spas Apoteke Beograd: Zaostale zarade iz tekućih prihoda
Biznis.rs 30.04.2025
Od septembra se ukidaju centralizovane javne nabavke lekova. “U cilju stabilizacije poslovanja Grad Beograd je kao osnivač Apoteke Beograd tokom 2024. godine izvršio uplate u ukupnom iznosu od 250 miliona dinara, kao i 135 miliona dinara u 2025. godini… »
Vesti dana »
Le Pen ostaje osuđena za proneveru, ali će moći da se kandiduje za predsednicu Francuske
Beta pre 31 minutajoš 31 povezana
Stefančuk: Skoro 90 odsto Ukrajinaca želi da uđe u EU, svi kandidati da budu ujedinjeni
NIN pre 36 minutajoš 38 povezanih
Stručnjak za medijsko pravo: Pitanje autentičnog tumačenja Zakona o elektronskim medijima je više političko nego pravno
Insajder pre 15 minutajoš 31 povezana
Pogledajte kako hladni front juri prema Srbiji: Ovi delovi biće prvi na udaru pljuskova i jakog vetra
Telegraf pre 35 minutajoš 46 povezanih
VJT u Beogradu: Spisi predmeta protiv Milića nisu prosleđeni Prvom osnovnom tužilaštvu
RTV pre 2 satajoš 25 povezanih



