Povezane vesti
Dan kada je otišao kišni čovek: Najveća sportska tragedija tri decenije i godinu kasnije! (video)
Hot sport 01.05.2025
I dalje se priča o dostignućima! Tragedija koja je zadesila Formulu 1 1. maja 1994. godine na stazi u Imoli ostavila je neizbrisiv trag u istoriji sporta. Tog dana, tokom trke za Veliku nagradu San Marina, došlo je do nesreće u kojoj je život izgubio… »
31 godina bez Sene
Sport klub 01.05.2025
Ovog 1. maja navršava se 31 godina od smrti legendarnog Ajrtona Sene na trci Formule 1 za Veliku nagradu San Marina. Legendarni Brazilac izgubio je život tokom “crnog vikenda” u Imoli, pošto je dan pre njega poginuo i Austrijanac Roland Racenberger. Tim… »
Dan kad je poginuo Ajrton Sena, najveći svih vremena: Molio ih da otkažu trku i zbog njih je stradao
Mondo 01.05.2025
Najveći vozač u istoriji Formule 1 Ajrton Sena poginuo je na današnji dan pre 31 godine u Imoli. Za to su krivi organizatori koji nisu hteli da otkažu trku, a molio ih je. Ajrton Sena preminuo je na današnji dan, pre 31 godine. Tog jezivog 1. maja 1994… »
Šumaher je pritiskao Senu, Brazilac nije mogao da mu "pobegne": Na današnji dan desila se najveća tragedija f1
Telegraf 01.05.2025
Crni vikend u Imoli, započeo je 24 sata pre nesreće koju pamti planeta! Kobnog 1. maja, na pravoslavni Vaskrs, poginuo je Ajrton Sena, po mnogima najbolji vozač Formule 1 ikada. Danas je manje poznato da je dan pred trku smrti, život izgubio austrijski… »
Vesti dana »
Avokatica Borović: Tužilaštvo nema nijedan validan dokaz, postupak pokušaj zastrašivanja studentskog pokreta
Nedeljnik pre 19 minutajoš 29 povezanih
Nikezić: Nema rebalansa budžeta, nema Jorgovankine specijalne operacije, sve je bila samo Vučićeva predstava
N1 Info pre 44 minutajoš 37 povezanih
Sistem se još uhodava, čeka se i po nekoliko sati: Kako protiče prvi dan prijave nelegalnih objekata?
Euronews pre 29 minutajoš 100 povezanih






