Povezane vesti
Za 1.maj Srbi najćešće birali evropske gradove, aranžmani skuplji i do 15 odsto
Telegraf 01.05.2025
Direktor Nacionalne asocijacije turističkih agencija Srbije ( YUTA) Aleksandar Seničić izjavio je danas da su građani za prvomajske praznike najćešće birali da putuju u evropske gradove autobuskim prevozom i da je u odnosu na isti period prošle godine… »
Seničić: Za 1. maj građani najćešće birali evropske gradove, manje putovanja za 5 do 10 odsto
RTV 01.05.2025
BEOGRAD - Direktor Nacionalne asocijacije turističkih agencija Srbije (YUTA ) Aleksandar Seničić izjavio je danas da su građani za prvomajske praznike najćešće birali da putuju u evropske gradove autobuskim prevozom i da je u odnosu na isti period prošle… »
Gde se otputovalo za 1. maj? Građani najčešće birali evropske gradove, manje putovanja u odnosu na prošlu godinu
Euronews 01.05.2025
Direktor Nacionalne asocijacije turističkih agencija Srbije (YUTA ) Aleksandar Seničić izjavio je da su građani za prvomajske praznike najćešće birali da putuju u evropske gradove autobuskim prevozom i da je u odnosu na isti period prošle godine smanjen… »
Vesti dana »
Selaković u Skupštini: „Možete da me povučete za taj Generalštab“
In medija pre 37 minutajoš 20 povezanih
Do Vidovdana završetak auto-puta do Kraljeva. Vučić: „Gradimo Srbiju i u najtežim vremenima“
Dnevnik pre 32 minutajoš 18 povezanih






