Povezane vesti
Zmija izazvala kolaps japanskog brzog voza
Nova 01.05.2025
Najprometnija linija brzih vozova u Japanu bila je zaustavljena u sredu nakon što se zmija duga metar omotala oko električnog kabla, izazvala kratak spoj i ostavila stotine putnika zaglavljenih u vozovima. Šinkansen vozovi koji saobraćaju između Tokija i… »
Zmija zaustavila jedan od najbržih vozova na svetu: Stotine putnika gotovo 2 sata čekalo rasplet situacije
Telegraf 01.05.2025
Najprometnija linija japanskog brzog voza Šinkansen bila je u sredu privremeno obustavljena nakon što se zmija duga jedan metar obmotala oko električnog voda, izazvala kratak spoj i prekinula snabdevanje strujom, usled čega je na stotine putnika ostalo… »
Najfrekventnija japanska železnička linija zaustavljena zbog zmije
Euronews 01.05.2025
Zmija duga jedan metar obmotala se oko kablova za napajanje koji snabdevaju vozove strujom, što je izazvalo prekid dovoda električne energije i zaustavljanje najfrekventnije linije za brze vozove, Šinkansen, koja povezuje Tokio i Osaku. Prekid se dogodio… »
Vesti dana »

Danas: Kiša i sneg ujutru, popodne razvedravanje, temperatura do 16 stepeni
Serbian News Media pre 59 minutajoš 11 povezanih

Snažno nevreme juri ka regionu, upaljeni crveni alarmi: Očekuju se poplave i orkanski vertovi, a stiže i sneg
Telegraf pre 1 satjoš 15 povezanih

Kabinet Netanjahua: Izrael spreman za prvu fazu Trampovog plana
Radio 021 pre 4 minutajoš 13 povezanih