Povezane vesti
Macura: Tokom praznika raste rizik od nasilja u porodici, institucije dostupne žrtvama
Euronews 02.05.2025
Tokom praznika, prema podacima Republičkog zavoda za statistiku, broj slučajeva nasilja u porodici i nasilja nad ženama raste, istakla je ministarka Tatjana Macura pozivajući žrtve i građane, koji imaju saznanja o tim slučajevima, da ih obavezno prijave… »
Macura: Tokom praznika raste rizik od nasilja u porodici, institucije dostupne žrtvama
RTV 02.05.2025
BEOGRAD - Tokom praznika, prema podacima Republičkog zavoda za statistiku, broj slučajeva nasilja u porodici i nasilja nad ženama raste, istakla je ministarka Tatjana Macura pozivajući žrtve i građane, koji imaju saznanja o tim slučajevima, da ih… »
Prvo se vesele i roštiljaju, a onda tuku žene! Ministarka se obratila celoj Srbiji: Ovo se dešava za praznike
Telegraf 02.05.2025
Zabluda da ne radimo za praznike. Tokom praznika, prema podacima Republičkog zavoda za statistiku, broj slučajeva nasilja u porodici i nasilja nad ženama raste, upozorila je ministarka Tatjana Macura i obratila se celoj Srbiji. Ona je pozvala žrtve i… »
Vesti dana »
Tramp otkrio plan za dan posle završetka rata na Bliskom istoku: Ponovo udario na saveznike iz NATO pakta
Mondo pre 3 satajoš 32 povezane
Lokalni izbori u Srbiji, 10 novih trka: Ko, gde, kada i kakva je uloga 'fantomskih lista'
BBC News pre 9 satijoš 8 povezanih
Računi za struju najviše oštetili građane: Prava potrošača uglavnom samo na papiru, a najčešće ih krše komunalna preduzeća
Danas pre 17 satijoš 2 povezane
Prekid saradnje Srbije sa Evrodžastom: "Na svaki način se otežava da se dođe do visoke korupcije i organizovanih kriminalnih grupa"
N1 Info pre 13 satijoš 2 povezane
Izvestiteljka UN: Genocid u Palestini sproveden uz međunarodnu zajednicu, naše vlade ga odobravaju
Beta pre 2 satajoš 26 povezanih



