Povezane vesti
Stevandić o istrazi za ratne zločine: Nije tajna da sam učestvovao u „otadžbinskom ratu“ i bio obaveštajac
Danas 02.05.2025
Predsednik Narodne Skupštine bosansko hercegovačkog entiteta Republike srpske Nenad Stevandić izjavio je danas da se, pošto „propada“ priča o tome da je učestvovao u rušenju ustavnog poretka Bosne i Hercegovine (BiH), recikliraju „davno završene priče“ o… »
Tužilaštvo BiH vodi istragu protiv Stevandića zbog ratnih zločina u Kotor-Varoši
Danas 02.05.2025
Tužilaštvo Bosne i Hercegovine vodi istragu za ratne zločine na području Kotor Varoši. Pod istragom je više osoba, među kojima je i predsednik Narodne skupštine entiteta Republika srpska Nenada Stevandića, pišu Vijesti.ba. Podsećaju da je prvi svedok… »
Vesti dana »

(Mapa) RHMZ popalio sve alarme! Za vikenda stižu ekstremne vrućine: Beograd čeka pakao, evo koje oblasti su još na udaru toplotnog talasa
Blic pre 3 satajoš 2 povezane

„Dodik oslabljen, ucenjuje narod“: Zašto je predsednik RS najavio referendum o sebi nakon što mu je oduzet mandat?
Danas pre 3 satajoš 1 povezana

Cvejić (SRCE): Priznanje krivice kosovskom tužilaštvu – dokaz da Vučićeva politka puca po šavovima
Danas pre 5 satijoš 1 povezana