Povezane vesti
Reka raška dobija novo korito: Investicija u Novom Pazaru vredna 25 miliona evra
Kurir 02.05.2025
Kako je naveo, u dužini od 7.200 metara, samo za korićenje Raške izdvojeno je 13,8 miliona evra. Projekat obuhvata izgradnju rečnog korita i uređenje keja duž vodotoka Raške, sa ciljem da se grad zaštiti, ali i oplemeni. - Prava vrednost ove investicije… »
Investicija u Novom Pazaru vredna 25 miliona evra
Biznis.rs 02.05.2025
Reka Raška dobija novo korito. Reka Raška postaje temelj jedne od najvećih infrastrukturnih investicija u istoriji Novog Pazara, vredne čak 25,1 milion evra, objavio je ministar turizma i omladine Husein Memić na svom Instagram nalogu. Kako je naveo, u… »
Vesti dana »
Kozma: Naprednjaci iz Poslaničke grupe prijateljstva sa Nemačkom vređali goste iz Bundestaga
Beta pre 1 satjoš 1 povezana
Đurić iz Brisela: Zbog teških globalnih okolnosti u EU pojačan zamah za proširenje na naš region
Blic pre 3 satajoš 1 povezana
Čupao kosu aktivistima, otimao telefon studentima: Ko je Dejan Obrenović, novi komandant novosadske Žandarmerije?
Danas pre 1 satjoš 1 povezana
Trampov specijalni izaslanik i Zelenski se neće sastati u Ankari, ukrajinski predsednik nezadovaljan mirovnim planom SAD
Danas pre 1 satjoš 1 povezana



