Povezane vesti
Prelomili su: Evo šta se dešava sa Velikom nagradom Majamija
Večernje novosti 03.05.2025
Formula 1 i organizatori trke u Majamiju potpisali su novo desetogodišnje produženje ugovora koje će omogućiti da Velika nagrada Majamija ostane na kalendaru F1 šampionata do 2041. godine, saopštila je Formula 1. Foto: Profimedia "Ovo nam omogućava da sa… »
Najdosadnija trka u kalendaru F1 još 16 godina: Produžen ugovor sa ovom stazom!
Hot sport 03.05.2025
Nisu sjajne vesti! Formula 1 i organizatori Velike nagrade Majamija objavili su u petak da su potpisali desetogodišnje produženje ugovora, čime će ovaj ne toliko popularni trkački događaj ostati na F1 kalendaru sve do 2041. godine. „Sa naše tačke… »
Formula 1 produžila ugovor sa VN Majamija
Sport klub 03.05.2025
Formula 1 i organizatori trke u Majamiju odlučili su da produže saradnju na još deset godina u odnosu na aktuelni ugovor. Oni su potpisali novo desetogodišnje produženje ugovora – do 2041. godine. „Ovo nam omogućava da sa sigurnošću kažemo da će ova trka… »
Formula 1 produžila ugovor sa VN Majamija do 2041. godine
B92 03.05.2025
Formula 1 i organizatori trke u Majamiju potpisali su novo desetogodišnje produženje ugovora koje će omogućiti da Velika nagrada Majamija ostane na kalendaru F1 šampionata do 2041. godine. "Ovo nam omogućava da sa sigurnošću kažemo da će ova trka ostati… »
Vesti dana »
Hladno i oblačno vreme u Srbiji sa slabim snegom i kišom, najava toplijeg i promenljivog vremena od nedelje
Naslovi.ai pre 1 minutjoš 43 povezane
JANAF i NIS dobijaju produženje licence OFAC-a za nesmetani transport nafte do marta 2026.
Naslovi.ai pre 1 satjoš 19 povezanih
Ministarstvo spoljnih poslova upozorilo građane Srbije da što pre napuste Iran
NIN pre 2 satajoš 16 povezanih
Tramp izdao izvršno naređenje o uvođenju dodatnih carina od 10 odsto, posle odluke Vrhovnog suda
Beta pre 2 satajoš 13 povezanih





