Повезане вести
„Осетио сам понижење“: Тренер загрмео због суђења у Србији
Нова 04.05.2025
Тренер фудбалера Текстилца, Бојан Круљ, загрмео је због суђења његовом тиму на утакмици против Радничког у Нишу (1:0). Његов тим је поражен минималним резултатом, а тренер је био изразито незадовољан суђењем. Споран је био… »
Бура у Србији - да ли је био пенал? ВИДЕО
Б92 04.05.2025
Нови спорни моменат у Суперлиги Србије. На утакмици између Радничког из Ниша и Текстилца досуђен је пенал за домаће, због којег су из редова гостујуће екипе после утакмице имали велике притужбе. Наиме, у 11. минуту судија Милан… »
Тренер Текстилца Круљ незадовољан суђењем у Нишу: "Осетио сам људско понижење!"
Спортске.нет 04.05.2025
Фудбалери Текстилца из Оџака поражени су од Радничког из Ниша на "Чаиру" са 1:0 у директном окршају две екипе које се боре за опстанак у Супер лиги Србије. Текстилац се поразом у Нишу удаљио од опстанка и остао на… »
Погледајте пенал из Ниша о ком бруји Србија: "Први пут у животу сам осетио људско понижење"
Мондо 04.05.2025
На мечу Радничког и Текстилца досуђен је споран једанаестерац који је изнервирао тренера гостујућег тима Бојана Круља. Раднички из Ниша победио је Текстилац 1:0 на "Чаиру" у 34. колу плеј-аута голом Тајрика Стјуарта, играча ког… »
Вести дана »
Суперлига Србије: Војводина изненадила Звезду и славила у Београду
Данас пре 40 минутајош 2 повезане
Годишњица бруталне ликвидације породице Зец: Одржана комеморација за Михајла, Марију и ћерку Александру
Блиц пре 5 сатијош 1 повезана
Карлос Сајнц: Норис је доказао да и добар момак може да буде шампион Формуле 1
Данас пре 2 сатајош 1 повезана
(Видео) Драма у Турској: Авион из Приштине излетео са писте после слетања на аеродром у Истанбулу
Блиц пре 1 сатјош 1 повезана





