Повезане вести
Променљиво време, радови и чекање на границама: Све што возачи морају да знају ако крећу на пут
Блиц 06.05.2025
Према информацијама Управе граничне Полиције РС, добијеним у 5:15 часова, теретна моторна возила на граничном прелазу Келебија чекају два сата, а на граничним прелазима Шид и Батровци 60 минута. На путничким терминалима нема… »
Стање на путевима: Камиони на Келебији чекају два сата, на путничким терминалима без задржавања возила
Курир 06.05.2025
Теретна возила на граничном прелазу Келебија чекају два сата, а на граничним прелазима Шид и Батровци 60 минута, најновији су подаци Управе граничне Полиције РС. На путничким терминалима нема задржавања возила. Саобраћај је… »
Камиони на Келебији чекају два сата, на путничким терминалима без задржавања возила
Телеграф 06.05.2025
Према информацијама Управе граничне Полиције РС, добијеним у 5:15 часова, теретна моторна возила на ГП Келебија чекају два сата, а на граничним прелазима Шид и Батровци 60 минута. На путничким терминалима нема задржавања возила… »
АМСС: Киша, град и ветар отежавају путовања, на граничним прелазима нема гужве
Данас 05.05.2025
Нестабилно време праћено кишом, а у појединим деловима земље и градом и јаким ветром, отежава путовања, те Ауто-мото савез Србије (АМСС) позива возаче да брзину прилагоде условима на путу. На граничном прелазу Батровци на… »
Вести дана »
Петровић блиста: "Прошлу победу нисмо стигли да прославимо, али ову..."
Спортске.нет пре 21 минутајош 110 повезаних
Данас почиње легализација по новим правилима: Ево шта је потребно да би били "свој на своме"
Курир пре 1 сатјош 34 повезане
Гранатиран Херсон – четворо страдало, 10 повређених; Трамп Млађи: Украјина може да изгуби подршку САД
РТС пре 2 сатајош 51 повезана






