Povezane vesti
BMW zadržao prognoze, očekuje pad dela automobilskih carina od jula
Auto blog 07.05.2025
Potvrđen i novi BMW X7 Nemački proizvođač premium automobila BMW je potvrdio svoje prognoze za 2025., rekavši da od jula očekuje pad nekih tarifa koje su uvedene na uvoz vozila, što je jedan od optimističnih pogleda na prognoze u ovoj industriji. Većina… »
BMW zadržao prognoze, očekuje pad dijela automobilskih carina od srpnja
SEEbiz 07.05.2025
FRANKFURT - Njemački proizvođač premium automobila BMW u srijedu je potvrdio svoje prognoze za 2025., rekavši da očekuje pad nekih tarifa koje su uvedene na uvoz vozila od srpnja, što je jedan od optimističnijih pogleda na izglede industrije. Većina… »
Vesti dana »

Siner se plasirao u polufinale Vimbldona uprkos očiglednoj povredi lakta
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

"Ugostio sam dragog gosta" Dodik: Prijatan razgovor sa Macutom o mnogim pitanjima u vezi s našim narodom
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Karambol na: Auto-putu, stvaraju se zastoji Dva teška udesa na samo nekoliko kilometara: Automobili uništeni, policija na terenu (foto)
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Ministarstvo informisanja i telekomunikacija osudilo napad na kuću Dragana J. Vučićevića
Danas pre 2 satajoš 1 povezana