Povezane vesti
Skandal! Pojačano američko špijuniranje Grenlanda: Hitno se oglasila premijerka Danske
Kurir 09.05.2025
Danska premijerka Mete Frederiksen izjavila je danas da se "ne može špijunirati protiv saveznika" nakon što su američki mediji objavili da su Sjedinjene Američke Države pojačale prikupljanje obaveštajnih podataka o Grenlandu, poluautonomnoj danskoj… »
Skandal oko pojačanog američkog špijuniranja Grenlanda: Hitno se oglasila premijerka Danske
Telegraf 09.05.2025
Danska premijerka Mete Frederiksen izjavila je danas da se "ne može špijunirati protiv saveznika" nakon što su američki mediji objavili da su Sjedinjene Američke Države pojačale prikupljanje obaveštajnih podataka o Grenlandu, poluautonomnoj danskoj… »
Danska traži pojašnjenje: SAD pojačale špijuniranje na Grenlandu
Danas 09.05.2025
Premijerka Danske Mete Frederiksen je povodom izveštaja da su Sjedinjene Države pojačale prikupljanje obaveštajnih podataka o Grenlandu, poluautonomnoj danskoj teritoriji koju želi američki predsednik Donald Tramp, izjavila za Asošijejted pres da „ne… »
Frederiksen: SAD ne bi trebalo da špijuniraju protiv saveznika
NIN 09.05.2025
Danska premijerka Mete Frederiksen izjavila je danas da se „ne može špijunirati protiv saveznika“ nakon što su američki mediji objavili da su Sjedinjene Američke Države pojačale prikupljanje obaveštajnih podataka o Grenlandu, poluautonomnoj danskoj… »
Vesti dana »
Dekan Alanović i "razgoropađena gomila": "Uprava će biti primorana da preduzme mere koje niko ne želi"
Radio 021 pre 25 minutajoš 46 povezanih
Tramp: Nećemo upotrebiti silu na Grenlandu, bez nas biste govorili nemački
Vreme pre 4 minutajoš 24 povezane
Mali: Očekujem da mađarski MOL do polovine marta zvanično preuzme NIS
RTS pre 19 minutajoš 20 povezanih






