Povezane vesti
Fabrika Majevica obeležila 120 godina rada, ministri očekuju da uskoro izađe na strana tržišta
Danas 10.05.2025
Fabrika poljoprivredne mehanizacije „Majevica“ iz Bačke Palanke danas je obeležila 120 godina rada, a resorni ministri ocenili su da bi ona uskoro mogla da izađe na strana tržišta, kao i da bi država u tome mogla da pomogne. Ministar poljoprivrede… »
”Simbol poljoprivredne mehanizacije” Glamočić: Nadam se skorom izlasku kompanije Majevica na strano tržište
Dnevnik 10.05.2025
BAČKA PALANKA: Ministar poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Dragan Glamočić prisustvovao je danas manifestaciji "120 godina Majevice“, koja se održava povodom obeležavanja 12 decenija postojanja kompanije „Majevica“ u Bačkoj Palanci i tom prilikom… »
Glamočić: Nadam se skorom izlasku kompanije Majevica na strano tržište
RTV 10.05.2025
BAČKA PALANKA - Ministar poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Dragan Glamočić prisustvovao je danas manifestaciji "120 godina Majevice", koja se održava povodom obeležavanja 12 decenija postojanja kompanije Majevica u Bačkoj Palanci i tom prilikom… »
Vesti dana »

Lokalizovan požar između Kaća i Budisave kod Novog Sada, nema povređenih
Danas pre 6 minutajoš 32 povezane

Dekan Filozofskog u Novom Sadu ušao na fakultet, studenti koji blokiraju napustili zgradu
RTS pre 31 minutajoš 48 povezanih

Top tri: zanimanja u Srbiji, ovi radnici imaju platu od 234.185 dinara! Evo ko je imao najveće, a ko najmanje zarade u junu: Detaljan spisak
Blic pre 3 satajoš 24 povezane

Rok za primenu američkih sankcija NIS-u ističe, očekuje se novo odlaganje
Naslovi.ai pre 3 satajoš 30 povezanih