Povezane vesti
Njemačka: Četvrtina prihoda odlazi za stanovanje
SEEbiz 12.05.2025
BERLIN - To proizlazi iz podataka europske statističke službe Eurostat. U zemljama u kojima su plaće slične njemačkima udio troškova stanovanja je znatno manji. Mnogi stanovnici Njemačke imaju osjećaj da je život postao skuplji – taj osjećaj je sada i… »
Nemac svaki četvrti evro daje na stanovanje
Dojče vele 12.05.2025
Malo gde u Evropi je stanovanje tako skupo kao u Nemačkoj. U proseku ljudi izdvajaju četvrtinu ukupnih prihoda na kiriju i račune. Familije ugrožene siromaštvom daju čak 43 odsto prihoda. Mnogi stanovnici Nemačke imaju osećaj da je život postao skuplji –… »
Vesti dana »
(Foto, video) Ovako izgleda borba s požarima u Srbiji "Black Hawk" i "Iljušin" samo danas izbacili skoro 230 tona vode, a ovaj srpski brod imao je najveću ulogu u gašenju
Blic pre 2 satajoš 19 povezanih
„Iljušin“ danas izbacio 210 tona vode na Deliblatsku peščaru /video/
Sputnik pre 2 satajoš 112 povezane
„SNS kadar“: Ko je Aleksandar Mitrović, predsednik opštine Ivanjica, koji je izviždan na otvaranju režimske Nušićijade?
Danas pre 11 satijoš 8 povezanih
SAD uvele carine od 50 odsto na kanadsku robu, Otava najavljuje recipročne mere
Naslovi.ai pre 2 satajoš 26 povezanih



