Повезане вести
МУП: Породицу потребно сачувати и кроз безбедно учешће у саобраћају
Еуроневс 14.05.2025
Управа саобраћајне полиције Министарства унутрашњих послова, поводом Међународног дана породице који се обележава сутра, подсећа да је безбедност у саобраћају одговорност свих нас и да је породицу потребно сачувати и кроз… »
Грађани, пажња! Муп се управо огласио саопштењем у вези са сутрашњим догађајем
Ало 14.05.2025
Саопштење преносимо у целости. Управа саобраћајне полиције Министарства унутрашњих послова, поводом Међународног дана породице који се обележава сутра, подсећа да је безбедност у саобраћају одговорност свих нас и да је породицу… »
На дан породице Апел за одговорно понашање на путевима
Дневник 14.05.2025
Уочи обележавања Међународног дана породице, из Министарства унутрашњих послова упућен је апел свим грађанима да поштују саобраћајне прописе и на тај начин заштите себе и своје најмилије. У протекла 24 часа на путевима у Србији… »
Више од 500 породица у Србији сваке године овако изгуби свог ближњег: Важно упозорење МУП-а свим грађанима
Телеграф 14.05.2025
Током претходног дана на путевима у нашој земљи догодило се 90 саобраћајних незгода, у којима није било погинулих лица, али је повређено 46 особа. Сутра је међународни Дан породице, коју је потребно сачувати и кроз безбедно… »
Вести дана »
Временска прогноза за среду, 11. фебруар: Данас топлије, али ветровито
Сербиан Невс Медиа пре 1 сатјош 20 повезаних
Министарка: У првих шест месеци примене „Свој на своме“ биће уписано између 300 и 500 хиљада објеката
Недељник пре 34 минутајош 14 повезаних
6 повређених у 3 саобраћајке: Захтевна ноћ за лекаре београдске Хитне помоћи
Курир пре 1 сатјош 11 повезаних






