Povezane vesti
Inflacija u Nemačkoj nastavila da usporava u aprilu
Kamatica 14.05.2025
Pad cene energenata potisnuo je međugodišnju stopu inflacije na 2,1 odsto, što je najniže od oktobra. Prethodna dva meseca inflacija je bila na 2,2 odsto. Cene u maloprodaji su od marta skočile za 0,4 odsto. Ekonomisti očekuju da se narednih meseci… »
Inflacija u Nemačkoj ponovo usporila
Biznis.rs 14.05.2025
Hrana natprosečno poskupela. Prošlog meseca u Nemačkoj pojeftinile su posete benzinskoj pumpi, ali je poskupela vikend-nabavka u supermarketu. Sve u svemu, inflacija je u aprilu usporila drugi uzastopni mesec, saopštio je Destatis. Pad cene energenata… »
Nemačka: Inflacija ponovo usporila u aprilu
InStore 14.05.2025
Prošlog meseca u Nemačkoj pojeftinile su posete benzinskoj pumpi, ali je poskupela vikend-nabavka u supermarketu. Sve u svemu, inflacija je u aprilu usporila drugi uzastopni mesec, saopštio je Destatis. Pad cene energenata potisnuo je međugodišnju stopu… »
Vesti dana »
Evroposlanici za Mašinu: Otvaranje Klastera 3 vlast u Srbiji može zloupotrebiti pred izbore, nema pomaka u vladavini prava
Mašina pre 7 satijoš 44 povezane
Vučić: Izbori u oktobru ili novembru, najverovatnije prvo parlamentarni, pa predsednički
RTV pre 4 satijoš 51 povezana
Telo muškarca sa povredama pronađeno u automobilu kod Titela
Moj Novi Sad pre 4 satijoš 26 povezanih
Potres u Portugaliji! Ronaldo otišao, Martinez smenjen - stigao novi spasitelj!
Kurir pre 4 satijoš 55 povezanih




