Povezane vesti
Da li se "Zara" vraća u Rusiju?
Blic 15.05.2025
Nekoliko dana nakon što je počeo rat u Ukrajini, "Inditeks", vlasnik "Zare", najavio je „prekid” svojih operacija u Rusiji. To je delovalo kao čist raskid sa svojim najvećim tržištem po broju prodavnica van Španije, ali stvari se, izgleda, menjaju, piše… »
Stare radnje, novi logo: Zara otišla iz Rusije uz aplauze Zapada, sada se vraća na velika vrata sa drugim imenom?
Kurir 15.05.2025
To je delovalo kao čist raskid sa svojim najvećim tržištem po broju prodavnica van Španije. Međutim, detalji njihovog povlačenja ostavili su najveću svetsku modnu grupaciju – čiji brendovi Bershka, Pull & Bear i Stradivarius takođe imaju prisustvo u… »
Vesti dana »
Veterani: Dijana Hrka se ne oseća dobro, obratiće se medijima u 16h
N1 Info pre 1 satjoš 19 povezanih
Skupština raspravlja o izboru članova REM-a: SVM traži da se ne glasa o predstavniku manjima, a opozicija traži izbor kompletnog sastava
Nova pre 6 minutajoš 14 povezanih
Kakav odgovor OFAK-a na zahtev NIS-a možemo da očekujemo i ko bi mogao da bude novi partner
RTS pre 1 satjoš 14 povezanih
Ujutru magla i mraz, a tokom dana sunce. Evo kakvo nas vreme očekuje danas i narednih dana
Glas juga pre 1 satjoš 15 povezanih



