Povezane vesti
Policija će snimati subotnju fudbalsku utakmicu na Karađorđu
Moj Novi Sad 16.05.2025
U subotu, 17. maja, u 18.30 časova, na stadionu "Karađorđe" u Novom Sadu, odigraće se prvenstvena fudbalska utakmica između ekipa "Vojvodine" iz našeg grada i "Radničkog" iz Kragujevca. Policijska uprava u Novom Sadu poručuje da će preduzeti sve zakonske… »
Policija najavila snimanje i fotografisanje učesnika utakmice između Novog Pazara i Crvene zvezde
IndeksOnline 16.05.2025
Novi Pazar – U skladu sa članom 52. Zakona o policiji Republike Srbije, Policijska uprava u Novom Pazaru obavestila je javnost da će njeni službenici snimati i fotografisati sve učesnike predstojeće fudbalske utakmice između Fudbalskog kluba „Novi Pazar“… »
POLICIJSKA UPRAVA U PIROTU: Najavljeno okupljanje građana od 17. do 19. maja, policija preduzima mere bezbednosti
Pirotske vesti 16.05.2025
Policijska uprava u Pirotu saopštila je da se od 17. do 19. maja 2025. godine očekuju okupljanja građana na više lokacija na teritoriji grada. Kako je navedeno u zvaničnom obaveštenju, sve aktivnosti će se sprovoditi u skladu sa članom 52. Zakona o… »
Vesti dana »

Grbović (PSG) o Vučićevom pozivu na dijalog: Upućen tako da bude odbijen
Beta pre 2 satajoš 90 povezanih

Izrael planira ofanzivu u Gazi dok UN potvrđuju glad i humanitarnu krizu u enklavi
Naslovi.ai pre 13 minutajoš 65 povezanih

Građane Beograda u protesnoj šetnji kordoni policije sprečili da priđu zgradi RTS
Beta pre 1 satjoš 16 povezanih

Pljuskovi sa grmljavinom i gradom počinju uskoro širom Srbije: Novo upozorenje RHMZ, na udaru i Beograd
Mondo pre 2 satajoš 71 povezana