Povezane vesti
Spremaju se novi pregovori? Poznata moguća lokacija; "Spremni smo" VIDEO
B92 17.05.2025
Američki državni sekretar Marko Rubio izjavio je da bi Vatikan mogao da posluži kao mesto za buduće mirovne pregovore između Ukrajine i Rusije. Obraćajući se novinarima u Rimu pre sastanka sa kardinalom Mateom Zupijem, vatikanskim čelnikom za Ukrajinu… »
Rubio: Rusija i Ukrajina mogle bi da pregovaraju u Vatikanu
Beta 17.05.2025
Državni sekretar SAD Marko Rubio izjavio je danas da bi Vatikan mogao biti mesto održavanja mirovnih pregovora između Rusije i Ukrajine. "Ne bih ga (Vatikan) nazvao posrednikom, ali kako mislim, to je svakako mesto gde bi se obe strane osećale… »
Marko Rubio: Rusija i Ukrajina mogle bi da pregovaraju u Vatikanu
Danas 17.05.2025
Državni sekretar SAD Marko Rubio izjavio je danas da bi Vatikan mogao biti mesto održavanja mirovnih pregovora između Rusije i Ukrajine. „Ne bih ga (Vatikan) nazvao posrednikom, ali kako mislim, to je svakako mesto gde bi se obe strane osećale… »
Rubio: Rusija i Ukrajina mogle bi da pregovaraju u Vatikanu
Radio sto plus 17.05.2025
“Ne bih ga (Vatikan) nazvao posrednikom, ali kako mislim, to je svakako mesto gde bi se obe strane osećale prijatno”, rekao je novinarima u Rimu pre sastanka sa kardinalom Mateom Zupijem, vatikanskim stručnjakom za Ukrajinu. Rubio je rekao da će… »
Vesti dana »
Drugi dan male mature: Osmaci od 9 sati na testu iz matematike, sutra polažu izborni predmet
Blic pre 1 satjoš 58 povezanih
Potpisan Ugovor dioničara o upravljanju NIS-om između Vlade Srbije i MOL Grupe
SEEbiz pre 57 minutajoš 38 povezanih
Gledajte UŽIVO Newsnight: Od Venecijanske komisije do Skupštine - šta je ostalo od spornih odredbi Mrdićevih zakona?
N1 Info pre 1 satjoš 40 povezanih
Lakše se diše, svet je odahnuo: Cene nafte pale ispod 80 dolara po barelu, kreće izvoz iz zemalja Persijskog zaliva
Dnevnik pre 27 minutajoš 78 povezanih





