Povezane vesti
"Ako on to ne može da uradi - niko ne može": Vitkof se hitno oglasio o razgovoru Trampa i Putina!
Kurir 18.05.2025
Vitkof je istakao da veruje da će razgovor mnogo doprineti utvrđivanju gde se strane nalaze. „Verujem da će predsednik imati uspešan razgovor sa Vladimirom Putinom“, rekao Vitkof. „Oni se poznaju. Predsednik je odlučan da ovde nešto uradi... ako on to… »
Posle pregovora u Istanbulu sudbina Ukrajine je u rukama Putina i Trampa
Politika 18.05.2025
Rusi traže da se Kijev povuče iz regiona koje je Moskva pripojila, sledeće nedelje razmena zarobljenika „hiljadu za hiljadu”. Specijalno za „Politiku” Željko Šajn Istanbul – U Istanbulu, pod pokroviteljstvom turskog predsednika Redžepa Tajipa Erdogana… »
Raskošna Dolmabahče palata: Ona je centar mirovnih pregovora, tu su bili Ukrajinci i Rusi: U njoj je umro Ataturk, a u…
Blic 18.05.2025
U Istanbulu su ove nedelje održani direktni pregovori ukrajinske i ruske delegacije o postizanju primirja nakon više od tri godine rata. Sastanak se održao u rezidenciji turskog predsednika Dolmabahče, koja je i ranije bila domaćin mirovnih pregovora… »
Vesti dana »
Istorijski trgovinski dogovor Indije i EU: 'Majka svih sporazuma'
BBC News pre 3 satajoš 35 povezanih
Proslava Svetog Save u Srbiji i protest hora Karlovačke gimnazije zbog prisustva političara
Naslovi.ai pre 1 satjoš 29 povezanih
Blokada graničnih prelaza za prevoznike jedini način: Kolika se šteta nanosi privredi Srbije i koje je rešenje
Euronews pre 4 satijoš 66 povezanih





