Povezane vesti
"Nisam bahata, ali volim da trošim": Isplivala nova slika Sofije Šašić, samo na nogama "pršti" 2.000 evra
Mondo 19.05.2025
Ćerka Željka Šašića i Sonje Vuksanović, Sofija Šašić, koja se često hvali životom na visokoj nozi, se pohvalila novim modnim komadom od 2.000 evra. Sofija Šašić na svom Instagramu često pokazuje da uživa u luksuzu, objavljuje slike sa egzotičnih… »
Ćerka Željka Šašića kupila štikle od 2.000 evra: „Kad mi se nešto svidi, cena me ne zanima“
Nova 19.05.2025
Ćerka Željka Šašića, Sofija Šašić, koja se često hvali životom na visokoj nozi, se pohvalila novim modnim komadom od 2.000 evra. Naime, Sofija Šašić na svom Instagramu često pokazuje da uživa u luksuzu, objavljuje slike sa egzotičnih destinacija, a sada… »
Sofija Šašić na nogama ima 2.000 €! Za ove prestižne potpetice iskeširala malo bogatstvo (foto)
Kurir 19.05.2025
Sofija Šašić, Influenserka i ćerka folk pevača Željka Šašića, još jednom je pokazala da joj je stil na visokom nivou i da ne štedi kada je reč o modi. Redovno oduševljava svoje pratioce glamuroznim izdanjima, a najnovijom objavom na Instagramu ponovo je… »
(Foto) na nogama modni dragulj od: 2.000 evra Sofija Šašić se počastila: "Kad mi se nešto svidi, cena me ne zanima"
Blic 19.05.2025
Ćerka Željka Šašića i Sonje Vuksanović, Sofija Šašić, koja se često hvali životom na visokoj nozi, se pohvalila novim modnim komadom od 2.000 evra. Naime, Sofija Šašić na svom Instagramu često pokazuje da uživa u luksuzu, objavljuje slike sa egzotičnih… »
Vesti dana »
Od nevidljivog traga do rešenog ubistva: Kako policijski psi pronalaze nestale i razotkrivaju zločine
Mondo pre 6 minutajoš 45 povezanih
Vučić saopštio neverovatne vesti: "Srbija prva u Evropi po stopi rasta"; "Jeftinije cene lekova od sutra"
B92 pre 2 minutajoš 50 povezanih
Đurović o situaciji u Seuti: Teško poverovati da je spontano, ali ukazuje na humanitarni problem
Beta pre 7 minutajoš 77 povezanih
Istorijski niski vodostaj Dunava izazvao probleme širom Srbije
Naslovi.ai pre 32 minutajoš 10 povezanih
Jedinstvo povećalo dobit za 60 odsto, ali zabrinuti su zbog smanjenja investicija u zemlji
Biznis.rs pre 3 satajoš 32 povezane




