Povezane vesti
Netanjahu naredio pregovaračkom timu da ostane u Dohi uprkos zastoju u pregovorima
NIN 20.05.2025
Premijer Izraela Benjamin Netanjahu naredio je pregovaračkom timu da ostane u Dohi još najmanje jedan dan, uprkos zastoju u pregovorima o taocima, preneli su lokalni mediji. "Ostajemo kako bismo izbegli da uvredimo Sjedinjene Države. Ne bi bilo dobro da… »
Ne bi bilo dobro da Izrael napusti Dohu pre Hamasa
RTV 20.05.2025
TEL AVIV - Netanjahu naredio pregovaračkom timu da ostane u Dohi uprkos zastoju u pregovorima. Premijer Izraela Benjamin Netanjahu naredio je pregovaračkom timu da ostane u Dohi još najmanje jedan dan, uprkos zastoju u pregovorima o taocima, preneli su… »
Netanjahu naredio pregovaračkom timu da ostane u Dohi uprkos zastoju u pregovorima
Politika 20.05.2025
TEL AVIV - Premijer Izraela Benjamin Netanjahu naredio je pregovaračkom timu da ostane u Dohi još najmanje jedan dan, uprkos zastoju u pregovorima o taocima, preneli su lokalni mediji. „Ostajemo kako bismo izbegli da uvredimo Sjedinjene Države. Ne bi… »
Vesti dana »

Protest ispred Prekršajnog suda u Novom Sadu zbog privođenja studenta
Sputnik pre 1 satjoš 31 povezana

Leskovački i vranjski naprednjaci zovu u blokadu ulica u borbi protiv blokada
Južne vesti pre 1 satjoš 39 povezanih

Uhapšen policajac iz Jagodine: Osumnjičen za veliku prevaru sa još sedmoro
Mondo pre 25 minutajoš 33 povezane