Povezane vesti
Macura: Prošle godine izdato 30.000 mera nasilnicima, žene imaju poverenja u sistem
Politika 21.05.2025
Ministarka bez portfelja zadužena za koordinaciju aktivnosti u oblasti rodne ravnopravnosti, sprečavanja nasilja nad ženama i ekonomskog i političkog osnaživanja žena Tatjana Macura izjavila je danas da je doslednom primenom Zakona o sprečavanju nasilja… »
Macura: Žrtva mora da prijavi nasilje, dosad izrečeno 30.000 hitnih mera
Euronews 21.05.2025
Ministarka bez portfelja zadužena za koordinaciju aktivnosti u oblasti rodne ravnopravnosti, sprečavanja nasilja nad ženama i ekonomskog i političkog osnaživanja žena Tatjana Macura izjavila je danas, govoreći o slučajevima nasilja nad ženama prethodnih… »
Macura: Žrtva mora da prijavi nasilje, dosad izrečeno 30.000 hitnih mera
RTV 21.05.2025
BEOGRAD - Ministarka bez portfelja zadužena za koordinaciju aktivnosti u oblasti rodne ravnopravnosti, sprečavanja nasilja nad ženama i ekonomskog i političkog osnaživanja žena Tatjana Macura izjavila je danas, govoreći o slučajevima nasilja nad ženama… »
Vesti dana »
Treći dan male mature – objavljena rešenja testova iz izabranih predmeta
RTS pre 1 satjoš 56 povezanih
Šok na svetskom prvenstvu! Odlaže se meč Portugala i DR Konga?
Večernje novosti pre 3 satajoš 108 povezanih






