Povezane vesti
Peskov: Evropska unija će plaćati skuplje za azotna đubriva lošijeg kvaliteta
Vesti online 22.05.2025
Evropska unija će azotna đubriva ubuduće plaćati skuplje, a dobijati proizvode lošijeg kvaliteta, izjavio je danas portparol Kremlja Dmitrij Peskov, reagujući na odluku Evropskog parlamenta da uvede veoma visoke carine na uvoz đubriva i poljoprivrednih… »
"Platiće cenu sopstvenih geopolitičkih ambicija" Peskov: Eu će plaćati skuplje za azotna đubriva lošijeg kvaliteta
Večernje novosti 22.05.2025
EVROPSKA unija će azotna đubriva ubuduće plaćati skuplje, a dobijati proizvode lošijeg kvaliteta, izjavio je danas portparol Kremlja Dmitrij Peskov, reagujući na odluku Evropskog parlamenta da uvede veoma visoke carine na uvoz đubriva i poljoprivrednih… »
Rusija poručila EU: Ponovo pucate sebi u nogu – dobijaćete lošije đubrivo po višoj ceni
Sputnik 22.05.2025
Evropska unija će nakon povećanja carina na azotna đubriva iz Rusije i Belorusije na kraju dobijati đubriva po višoj ceni i lošijeg kvaliteta, izjavio je Dmitrij Peskov, portparol Kremlja, komentarišući predloge Brisela da se carine na niz azotnih… »
Vesti dana »
Cvejić: Odluka o povlačenju četiri člana REM nije iznenađenje, drugi put rekli ne političkom nasilju
Beta pre 2 satajoš 48 povezanih
Štimac: Ne odustajem od borbe, obavestiću međunarodne institucije o Vučićevoj represiji
Beta pre 2 satajoš 22 povezane
Revidirana fiskalna strategija predviđa 2026. rast BDP u Srbiji od 3,0 odsto
Euronews pre 2 satajoš 18 povezanih
Nova sedmica, nove cene goriva: dizel skuplji, benzin ostaje 182 dinara
In medija pre 3 satajoš 38 povezanih




