Povezane vesti
Srbija produžava moratorijum na nabavku i registraciju oružja do kraja 2025.
Serbian News Media 23.05.2025
Vlada Republike Srbije produžiće moratorijum na nabavljanje i registraciju oružja do 31. decembra tekuće godine, najavio je potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova, Ivica Dačić. Ova odluka dolazi godinu dana nakon što je moratorijum prvi put… »
Produžen Moratorijum na nabavku i registraciju oružja
Pressek 23.05.2025
Moratorijum na nabavljanje i registraciju oružja biće produžen do 31. decembra ove godine, najavio je potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić. On je podsetio na to da je posle tragedija u Ribnikaru i u selima… »
Produžen Moratorijum na nabavku i registraciju oružja
Ekapija 23.05.2025
Ilustracija (Foto: Marian Weyo/shutterstock.com) Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić najavio je da će Moratorijum na nabavljanje i registraciju oružja biti produžen do 31. decembra ove godine. Dačić je podsetio na to da je posle tragedija u… »
Vesti dana »

Uživo ove zemlje su sledeće na udaru cunamija! Proglašeno vanredno stanje, talasi od 15 metara, eruptirao vulkan, nuklearka evakuisana: Zemljotres jačine 8,8 u Rusiji napravio haos (foto, video)
Blic pre 1 satjoš 228 povezanih

Dragojević: Ne smemo da se opustimo, protiv Oleksandrije moramo da pokažemo karakter
RTS pre 32 minutajoš 35 povezanih

Vremenska prognoza i upozorenje o vodostajima u Srbiji za 30. jul i naredne dane
Naslovi.ai pre 1 satjoš 30 povezanih