Povezane vesti
Bivša "broj dva" ide u penziju posle Rolan Garosa
B92 23.05.2025
Bivša druga teniserka sveta Karloin Garsija (31) najavila je u petak povlačenje iz ovog sporta nakon Rolan Garosa. Garsija je u karijeri dostigla vrhunac 2022. godine, kada je trijumfovala na završnom turniru WTA finala pobedivši u meču za trofej Arinu… »
Branila je Novaka kad niko nije hteo i sad ide u penziju: Francuskinja se oprašta u 32. godini
Mondo 23.05.2025
Karolin Garsija odlučila je da se povuče iz tenisa na Rolan Garosu. Francuska teniserka Karolin Garsija odlučila je da se povuče u 32. godini. Ona je odlučila da na Rolan Garosu "svira kraj" lepe karijere, pošto je danas daleko od forme iz najboljih dana… »
Vesti dana »
Pritvor do 30 dana zbog pesničenja u leskovačkom naselju „Lamele“
Rešetka pre 2 minutajoš 31 povezana
Glamočić predstavio mere za zaštitu domaćih proizvođača: Uvodi se oznaka „100% iz Srbije“, obavezni ugovori i nove kontrole uvoza
RINA pre 22 minutajoš 26 povezanih
Održan sastanak Operativnog tima za pristupanje Srbije EU sa predstavnicima Evropske komisije
Euronews pre 1 satjoš 25 povezanih
"Marko je stabilno, oporavlja se" prvo pojavljivanje Snežane Đurišić u javnosti nakon što joj je sin brutalno pretučen
Kurir pre 2 satajoš 25 povezanih



