Povezane vesti
Jedan odlazak do šaltera sačuvaće vam 150 €! Dobijate čak i 2 besplatne usluge za nešto što ste ranije uvek plaćali
Kurir pre 7 dana
Ali, to se nije dogodilo, a "radikalni" predlog zakona ovih dana podržali su i poslanici u Saboru. Tako banke ubuduće neće smeti da naplaćuju naknadu za vođenje i zatvaranje računa, korišćenje internetskog ili mobilnog bankarstva, uplatu i… »
Zbog samo jednog odlaska do šaltera u komšiluku možete uštedeti 150 evra: Ovo je način
Telegraf pre 7 dana
Mnogi su verovali da će ministar finansija Marko Primorac, suočen s argumentima banaka i HNB-a, značajno popustiti i ublažiti prvu verziju zakona o bankarskim naknadama, ali to se nije dogodilo, a "radikalni" predlog zakona ovih dana podržali su i… »
Vesti dana »

'Vostani Serbije': Studentski protesti u 32 grada, u Beogradu blokada dva mosta
BBC News pre 3 satajoš 19 povezanih

Rušenje, rekonstrukcija ili delimično korišćenje: Ministarka građevinarstva o sudbini zgrade novosadske Železničke stanice
Insajder pre 6 satijoš 21 povezana

Pregovori studenata i Univerziteta ponovo bez dogovora, razgovori se nastavljaju
Serbian News Media pre 1 satjoš 16 povezanih

Blokaderi se "ispumpali" u celoj Srbiji! Sve manje blokadera foteljaša na ulicama: Ovo je presek stanja po gradovima u Srbiji (foto)
Kurir pre 4 minutajoš 36 povezanih

Poverenica: I dalje najviše diskriminacije na osnovu godina i zdravlja
Radio sto plus pre 3 satajoš 17 povezanih