Povezane vesti
Indiju pogodilo snažno nevreme: Poplave u Delhiju, letovi preusmereni, policajac poginuo
Euronews 25.05.2025
Delhi i obližnje indijske države pogodile su u subotu jake oluje praćene obilnim kišama i grmljavinom što je dovelo do plavljenja, čupanja drveća i poremećaja avio-saobraćaja na severu zemlje. Autobusi, automobili i druga vozila našli su se potopljeni u… »
Potop u indiji: Jake oluje donele poplave, ima poginulih (video)
Večernje novosti 25.05.2025
INDIJU su pogodile jake oluje što je dovelo do poplava, čupanja drveća, kao i poremećaja u avio saobraćaju na severu zemlje. Foto: Printscreen Sva vozila su potopljena u vodi u nekoliko delova prestonice. Kako prenose lokalni mediji došlo je do nestanka… »
Jake oluje na severu Indije donele poplave i poremećaje saobraćaja
Politika 25.05.2025
NjU DELHI – Delhi i obližnje indijske države pogodile su u subotu jake oluje praćene obilnim kišama i grmljavinom što je dovelo do plavljenja, čupanja drveća i poremećaja avio-saobraćaja na severu zemlje. Autobusi, automobili i druga vozila našli su se… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za utorak, 12. avgust: Danas veoma toplo, temperatura do 38 stepeni
Beta pre 5 satijoš 2 povezane

„Napad na jednog od nas je napad na svakog od nas“: Održan protest podrške članovima zborova čiji su ulazi vandalizovani
Danas pre 4 satijoš 1 povezana

(Video) "ruke čiste, a savest mirna": U jeku političke krize Dodik bere borovnice na Jahorini sa patrijarhom Porfirijem
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

Narodna banka Srbije: Zvanični srednji kurs danas je 117,17 dinara za evro
Kurir pre 4 minutajoš 1 povezana