Povezane vesti
Kuća u Beogradu 9 miliona evra, vikendica u Inđiji 50.000€: Stručnjaci otkrivaju šta se krije iza visokih cena
Telegraf 27.05.2025
Stan od dva miliona evra na Dorćolu, kuća u vojvođanskom selu za 200.000 evra, garsonjera na Novom Beogradu za 150.000 evra, za kvadrat u Mirijevu traže i do 3.000 evra, pa je stan od oko 80 kvadrata u ponudi za više od 255.000 evra. To su samo neki od… »
Nekretnine u Srbiji: Cene visoke, prodavci postavljaju nerealne iznose
Serbian News Media 27.05.2025
Tržište nekretnina u Srbiji beleži ekstremno visoke cene, pa se stanovi i kuće oglašavaju za milionske iznose, a kvadrat u Mirijevu dostiže i 3.000 evra. Dok se kuća u centru Beograda nudi za devet miliona evra, vikendica od 20 kvadrata kod Inđije košta… »
Vesti dana »
Dmitrijev: Sastanak Putina i Trampa će se održati kasnije nego što je bilo planirano
Blic pre 16 minutajoš 3 povezane
Dora Mar: Pikasova slika prodata za 27 miliona evra na aukciji u Parizu: Jedini dokaz o njenom postojanju bila je fotografija iz 1944. godine
Blic pre 2 satajoš 1 povezana
"Zimski mraz pretvaraju u oružje": Zelenski optužio Rusiju da koriste hladnoću kako bi "mučili" narod: "Moraju da vrate mir našoj zemlji!"
Blic pre 2 satajoš 4 povezane
Milatović dodelio posthumno Orden Crnogorske velike zvezde, mitropolitu Amfilohiju: Ostavio je neizbrisiv trag
Blic pre 4 satijoš 1 povezana



