Povezane vesti
MSF upozorio na porast broja slučajeva kolere u Sudanu
RTV 27.05.2025
KARTUM - Međunarodna humanitarna organizacija Lekari bez granica (MSF) upozorila je danas na porast broja slučajeva kolere u ratom razorenom Sudanu, dok nova epidemija bolesti koja se prenosi vodom zahvata zemlju i saopštila da su njeni timovi lečili… »
Alarmantni porast broja slučajeva kolere u Sudanu: Lekari kažu da su "scene uznemirujuće"
N1 Info 27.05.2025
Lekari bez granica (MSF) upozorili su danas na porast broja slučajeva kolere u ratom pogođenom Sudanu i saopštili da su njeni timovi lečili stotine pacijenata u regionu glavnog grada Kartuma. Džojs Baker, koordinatorka organizacije Lekari bez granica za… »
Lekari bez granica upozoravaju na epidemiju kolere u Sudanu
Novi magazin 27.05.2025
Lekari bez granica (MSF) upozorili su danas na porast broja slučajeva kolere u ratom pogođenom Sudanu i saopštili da su njeni timovi lečili stotine pacijenata u regionu glavnog grada Kartuma. Džojs Baker, koordinatorka organizacije Lekari bez granica za… »
Lekari upozortili: Kolera se širi
B92 27.05.2025
Lekari bez granica (MSF) upozorili su danas na porast broja slučajeva kolere u ratom pogođenom Sudanu. Takođe je saopšteno da su timovi MSF lečili stotine pacijenata u regionu glavnog grada Kartuma. Džojs Baker, koordinatorka organizacije Lekari bez… »
Vesti dana »
Đedović: Država će učiniti sve da očuva stabilnost snabdevanja gorivom i energetsku stabilnost
Beta pre 1 satjoš 37 povezanih
Rizik ili prećutni dogovor: Da li banke i dalje posluju sa NIS-om?
Vreme pre 9 minutajoš 43 povezane
Sistem se još uhodava, čeka se i po nekoliko sati: Kako protiče prvi dan prijave nelegalnih objekata?
Euronews pre 29 minutajoš 100 povezanih






