Povezane vesti
Veljanovski: Studenti jesu zdrava promaja koja provetrava društvo
Serbian News Media 28.05.2025
O aktuelnim temama u jutarnjem programu „Probudi se“ razgovarali smo sa profesorom u penziji Radetom Veljanovskim, piše Nova.rs. Pre nego što su studenti tražili izbore, tražili su i dobili raspisivanje konkursa za savet REM-a. Zvanična lista kandidata… »
Veljanovski: Studenti jesu zdrava promaja koja provetrava društvo
Nova 28.05.2025
O aktuelnim temama u jutarnjem programu "Probudi se" razgovarali smo sa profesorom u penziji Radetom Veljanovskim. Pre nego što su studenti tražili izbore, tražili su i dobili raspisivanje konkursa za savet REM-a. Zvanična lista kandidata za novi Savet… »
Vesti dana »

"Neka Bog zaštiti našu zemlju": Oglasio se Erdogan nakon razornog zemljotresa koji je pogodio Tursku
Blic pre 1 satjoš 3 povezane

"Videćemo koliko je Putin ozbiljan": Rute otkrio o čemu će pričati ruski i američki lider: "Vrši ogroman pritisak na Rusiju"
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Pristalice SNS-a uperile lasere u ekipu N1: Ometale izveštavanje i vređale novinarku (VIDEO)
Danas pre 1 satjoš 1 povezana