Povezane vesti
Skupština danas treba da glasa o zaduživanju za rafale, za koje ne znamo koliko će nas koštati
Nova ekonomija 29.05.2025
U Skupštini Srbije danas će biti održane sednice dva parlamentarna odbora. Na jednom će se razgovarati o izuzetno vrućoj temi ovih dana – kandidatima za novi sastav Regulatornog tela za elektronske medije (REM), a na drugom – o predlozima zakona koji bi… »
Rasprava u emisiji "Direktno sa Minjom Miletić": Zekić i Veljanovski o izboru članova Saveta REM-a
Euronews 29.05.2025
U Skupštini Srbije za sutra je zakazana sednica Odbora za kulturu i informisanje na kojoj će se razmatrati predlozi kandidata za članove Saveta REM-a. Od 49 kandidata biće odabrano njih 18, da bi na kraju, na osnovu dodatnih kriterijuma bilo izabrano… »
Direktno sa Minjom Miletić: Ko su novi kandidati za Savet REM-a i šta je ovog puta kamen spoticanja vlasti i opozicije?
Euronews 29.05.2025
Kada će biti završen izbor članova Saveta REM-a? Ko su novi kandidati i šta je ovog puta kamen spoticanja vlasti i opozicije? Može li REM raditi nezavisno? U emisiji Direktno sa Minjom Miletić govoriće portparolka REM-a Olivera Zekić i profesor Fakulteta… »
Srbija se zadužuje za dodatnih 2,4 milijarde evra: Kamata na kredit za Rafale pod oznakom poverljivosti
Nedeljnik 29.05.2025
Sutra će u Skupštini Srbije biti održane sednice dva parlamentarna odbora. Na jednom će se razgovarati o izuzetno vrućoj temi ovih dana – kandidatima za novi sastav Regulatornog tela za elektronske medije (REM), a na drugom – o predlozima zakona koji bi… »
Vesti dana »

Hiljade demonstranata u Tel Avivu protiv izraelskog plana preuzimanja kontrole nad Gazom
Danas pre 4 satijoš 1 povezana

Uhapšena 3 muškarca zbog nedozvoljenog penjanja na Ajfelovu kulu: Jedan skočio padobranom
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Koliko se čeka na granicama tokom večeri Pojačan saobraćaj na auto-putevima, na ovim prelazima i do tri sata
Kurir pre 1 satjoš 1 povezana