Povezane vesti
Vrhovni sud dozvolio Trumpu deportaciju migranata
Al Jazeera pre 2 dana
Vrhovni sud je suspendirao odluku saveznog sudije koji je ranije zaustavio namjeru Trumpove administracije da okonča privremenu dozvolu za 532.000 migranata. Vrhovni sud SAD-a u petak je dopustio administraciji predsjednika Donalda Trumpa da ukine… »
Vrhovni sud SAD podržao Trampa: Opozvan privremeni pravni status stotina hiljada migranata
Telegraf pre 2 dana
Vrhovni sud SAD danas je dozvolio administraciji predsednika Donalda Trampa da opozove privremeni pravni status stotina hiljada venecuelanskih, kubanskih, haićanskih i nikaragvanskih migranata koji žive u SAD, čime je podržao napor republikanskog… »
Vrhovni sud dopustio Trumpu da ukine privremenu zaštitu migrantima
SEEbiz pre 2 dana
WASHINGTON - Amerićki vrhovni sud je dopustio administraciji predsjednika Donalda Trumpa da ukine privremeni pravni status stotina tisuća venezuelanskih, kubanskih, haićanskih i nikaragvanskih migranata koji žive u zemlji, čime je olakšao napore… »
Vrhovni sud dopustio Trumpu da ukine privremenu zaštitu migrantima
Slobodna Evropa pre 2 dana
Vrhovni sud Sjedinjenih Država dopustio je administraciji predsjednika Donalda Trumpa da ukine privremeni pravni status stotina hiljada venecuelanskih, kubanskih, haićanskih i nikaragvanskih migranata koji žive u zemlji, čime je olakšao napore… »
Vesti dana »

Koga bi Vučić mogao da hapsi posle tvrdnji Marinike Tepić i kakve veze Makron ima s tim?
Danas pre 3 minutajoš 31 povezana

Predsednik o napadu na profesorku Pravnog: Reagovala policija, cilj bio da je ponize
RTV pre 59 minutajoš 45 povezanih

AP: Srpski studenti protestom obeležili sedam meseci od tragedije na železničkoj stanici
Beta pre 4 satijoš 21 povezana

Mali: Srbija zainteresovana za koncesiju dva aerodroma u Crnoj Gori
Biznis.rs pre 28 minutajoš 18 povezanih