Povezane vesti
Avio-kompanije zarađuju milijarde: Tržište pokazuje znakove umora, a putnici sve češće otkazuju putovanja
Kurir 02.06.2025
To je revizija naniže u odnosu na predviđanje objavljeno u decembru, usred rastućih trgovinskih tenzija i pada poverenja potrošača, saopštila je vodeća vazduhoplovna asocijacija IATA. Nova prognoza se upoređuje sa ciljem profita od 36,6 milijardi dolara… »
Smanjena prognoza profitabilnosti avio-industrije za ovu godinu
Biznis.rs 02.06.2025
Najveću dobit po putniku ostvaruju kompanije sa Bliskog istoka. Globalna avio-industrija će ove godine profitirati 36 milijardi dolara, što je revizija naniže u odnosu na predviđanje objavljeno u decembru, usred rastućih trgovinskih tenzija i pada… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za petak, 13. februar: Danas oblačno i hladnije, do 13 stepeni
Beta pre 4 satijoš 2 povezane
Čelnici Medijane pozvali studente Pravnog fakulteta da otkazanu tribinu održe u ovoj opozicionoj opštini
Medijska kutija pre 1 satjoš 2 povezane
U Srbiji u 2025. zabeležen porast prodaje novih vozila: Posebno značajan deo prodaje činili ovi modeli - „Elektrifikacija ostaje tema broj jedan“
Kurir pre 4 satijoš 1 povezana
Skupština u Prištini usvojila rezoluciju o podršci bivšim vođama OVK: Srpska lista napustila salu
Blic pre 7 satijoš 1 povezana



