Povezane vesti
Moćni advokat i bivši član uprave u Humskoj besan zbog održane Skupštine Partizana: "Nelegitimno i nelegalno"
Telegraf 03.06.2025
Fudbalski klub Partizan održao je izbornu Skupštinu na kojoj je doskorašnji članovi Privremenog organa dobili zvaničan mandat od pet godina, gde je na čelo kluba izabran Rasim Ljajić. Ipak, advokat Dragan Palibrk, član bivšeg rukovodstva Partizana dok su… »
Ljajić: Dug smanjen za 13 miliona
Sportski žurnal 03.06.2025
Klub iz Humske juče održao sednicu Skupštine na kojoj je izabrano novo rukovodstvo. Počela je nova era u Humskoj. Partizan je juče održao sednicu Skupštine na kojoj je izabrano novo rukovodstvo crno-belih, doduše, većina je već bila na čelu kluba, ali… »
Obrt u humskoj! Velika želja Predraga Mijatovića ipak neće u Partizan, stigao i dokaz
Večernje novosti 03.06.2025
Partizan je juče zvanično dobio Upravni odbor na čijem čelu će se narednih pet godina nalaziti predsednik kluba Rasim Ljajić. FOTO TANJUG/ VLADIMIR ŠPORČIĆ Bio je to očekivan korak ka stabilizaciji kluba iz Humske koji od 2019. godine nije osvoji niti… »
Vesti dana »
Studenti u blokadi osudili izjavu ministarke Paunović: Nedopustiva i potpuno suprotna Ustavu
N1 Info pre 1 satjoš 107 povezanih
Super utorak za proširenje EU: Napredak kandidata i status Srbije
Naslovi.ai pre 1 satjoš 70 povezanih
Zbog Dana žalosti u Nišu, stanari Borske odlažu zakazani protest
Južne vesti pre 5 satijoš 37 povezanih
Srbija među najlošije ocenjenim zemljama u Evropi po očuvanju prirode
Mašina pre 8 satijoš 1 povezana
Eskalacija sukoba SAD i Irana: Tramp odustao od taksi i traži povlačenje izraelskih snaga
Naslovi.ai pre 10 minutajoš 45 povezanih



