Povezane vesti
PZP: Hitno zaustaviti prekomernu seču šume i urbanizaciju Fruške gore
Moj Novi Sad 03.06.2025
Pokret za PREOKRET (PZP) zahteva od Vlade Republike Srbije, Ministarstva za zaštitu životne sredine i Javnog preduzeća "Nacionalni park Fruška gora", da hitno zaustavi prekomernu seču šume i urbanizaciju Fruške gore. Oni upozoravaju da je komercijalna… »
„Zlatiborizacija Fruške gore je u punom jeku“: PZP upozorava na prekomernu seču šume
Danas 03.06.2025
Pokret za preokret (PZP) zatražio je danas od vlasti da „hitno zaustavi prekomernu seču šume i urbanizaciju Fruške gore, koja je poprimila takve razmere da se već iz Novog Sada i sa drugih lokacija vide goleti koje su nastale prekomernom komercijalnom… »
PZP: "Zlatiborizacija" Fruške gore u punom jeku, zaustaviti seču i urbanizaciju
Radio 021 03.06.2025
Pokret za preokret (PZP) zahteva od Vlade Srbije, Ministarstva za zaštitu životne sredine i JP "Nacionalni park Fruška gora", da hitno zaustave prekomernu seču i urbanizaciju Fruške gore. "Komercijalna seča šume poprimila je takve razmere da se već iz… »
Vesti dana »

Amss: Slabija vidljivost i poledica zbog snežnih padavina u planinskim područjima
Telegraf pre 59 minutajoš 11 povezanih

Opšta panika u Nemačkoj: Zatvoren aerodromi, prizemljeni avioni, putinici "zarobljeni" FOTO/VIDEO
B92 pre 20 minutajoš 9 povezanih

Ko gasifikuje Srbiju mimo tendera: Među Bajatovićevim partnerima ima i osumnjičenih da su oštetili Srbijagas
Nova pre 10 minutajoš 1 povezana

Putin: Davanje "tomahavka" Kijevu neće promeniti ništa; Stoltenberg: Ukrajina će možda morati da ustupi deo teritorije
RTS pre 35 minutajoš 6 povezanih