Povezane vesti
Oboren dečak na pešačkom prelazu: Prevezen u Dečju bolnicu FOTO
B92 04.06.2025
U Veterniku u Novom Sadu danas je oko 14 sati automobil oborio 10-godišnji pešaka. Za Tanjug su u novosadskoj Hitnoj pomoći rekli da je dečak zadobio povredu ruke. On je u svesnom i stabilnom stanju prevezen u Dečju bolnicu.… »
U Veterniku oboren dečak, zadobio povredu ruke
RTV 04.06.2025
NOVI SAD - U Veterniku u Novom Sadu danas je oko 14 sati automobil oborio 10-godišnjeg pešaka. Za Tanjug su u novosadskoj Hitnoj pomoći rekli da je dečak zadobio povredu ruke. On je u svesnom i stabilnom stanju prevezen u Dečju bolnicu.… »
U Veterniku automobil oborio dečaka, zadobio povredu ruke
Euronews 04.06.2025
U Veterniku u Novom Sadu danas je oko 14 sati automobil oborio desetogodišnjeg pešaka. Za Tanjug su u novosadskoj Hitnoj pomoći rekli da je dečak zadobio povredu ruke. On je u svesnom i stabilnom stanju prevezen u Dečju bolnicu.… »
Vesti dana »
Vens u Švajcarskoj: SAD spremne da suštinski promene odnose sa Iranom; Bagei: Prekid vatre u Libanu jedna od centralnih tema
RTS pre 25 minutajoš 83 povezane
Harčenko: Politika orjentacije na sve države koje su partneri Srbije veoma efikasna
Euronews pre 3 satajoš 30 povezanih
Ozbiljne prozivke na račun Marina: „Što ovolike krševe dovodi u Zvezdu?!“
Hot sport pre 8 satijoš 31 povezana
Zvanično: Obradović se vratio u Panatinaikos! Plata – astronomska
Sport klub pre 26 minutajoš 29 povezanih




