Povezane vesti
Protest u Temerinu ispred zgrade Opštine: Pijaću vodu čekaju 20 godina
Danas 05.06.2025
Protest pod nazivom „Majke za vodu“ održan je danas ispred zgrade Opštine Temerin. Žitelji ovog mesta zatražili su da se što hitnije reši više decenijski problem sa pijaćom vodom koja je ovde puna arsena i nije za konzumaciju. Građani su zatražili i da… »
Temerinci već 22 godine piju neispravnu vodu: "Mirno spavaj svete, nije tvoje dete"
N1 Info 05.06.2025
Ispred zgrade Opštine Temerin ovoga jutra održava se građanska akcija "Majke za vodu". Na akciju su pozvani svi građani, a predviđeno je da se predaju zahtevi lokalnoj vlasti zbog neispravne vode već 22 godine. Meštani su ostavili i flašice vode ispred… »
Održan protest u Temerinu zbog zagađene vode: "Arsen ubija tiho! Zašto vi ćutite glasno?"
Radio 021 05.06.2025
Akcija "Majke za vodu" organizovana je jutros ispred zgrade opštine Temerin zbog višegodišnjeg problema sa pijaćom vodom u tom mestu. Na protest su pozvali građani ove opštine, sa ciljem da predaju svoje zahteve lokalnoj vlasti. Njihovi zahtevi su da se… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za 10. avgust: Pakleni talas u Srbiji, temperatura ide i do 40 stepeni
Mondo pre 2 satajoš 5 povezanih

Protesti u Tel Avivu protiv rata u Gazi, demonstranti traže oslobađanje talaca i kraj sukoba
RTS pre 9 minutajoš 2 povezane

Ričard Grenel o Kosovu i Metohiji: Ideja o međusobnom priznanju je smešna
Blic pre 3 satajoš 2 povezane