Povezane vesti
Ministar pravde Srbije sa britanskim ambasadorom o reformi srpskog pravosuđa
Beta 09.06.2025
Ministar pravde Srbije Nenad Vujić razgovarao je danas u Beogradu sa britanskim ambasadorom Edvardom Fergusonom o podršci Velike Britanije u oblasti vladavine prava i o stanju i reformi srpskog pravosuđa. Vujić i Ferguson su razgovarali i o aktivnostima… »
Ministar pravde Srbije sa britanskim ambasadorom o reformi srpskog pravosuđa
Radio sto plus 09.06.2025
Vujić i Ferguson su razgovarali i o aktivnostima koje bi bile korisne za unapređenje kapaciteta sudija i javnih tužilaca u Srbiji, saopštilo je Ministarstvo pravde. Vujić je ukazao da je Ministarstvo pravde posvećeno ispunjavanju obaveza u okviru procesa… »
Vujić sa Fergusonom o relevantnim pitanjima od zajedničkog interesa
RTV 09.06.2025
BEOGRAD - Ministar pravde Nenad Vujić razgovarao je danas sa ambasadorom Velike Britanije u Srbiji Edvardom Fergusonom o relevantnim pitanjima od zajedničkog interesa. Tokom sastanka bilo je reči o podršci Velike Britanije u oblasti vladavine prava u… »
Vesti dana »
Kiks koji bi nekadašnjeg šampiona sveta mogao skupo da košta - košmar zbog kog Urugvaju preti ispadanje sa Mundijala VIDEO
Nova pre 1 satjoš 12 povezanih
Danas sparno i nestabilno: Evo kada se očekuju pljuskovi, prete oluje, grad i gromovi
Telegraf pre 12 minutajoš 4 povezane
Viktor Dimitrievski pobednik SMS glasova "Nikad nije kasno": Haos u studiju tokom proglašenja, Žika pobesneo
Telegraf pre 5 satijoš 7 povezanih





