Povezane vesti
„Sloga“ predlaže osnivanje ministarstva za kontrolu cena
Serbian News Media pre 2 dana
Udruženi sindikati Srbije „Sloga“ predložili su Vladi Srbije osnivanje ministarstva za kontrolu cena, u čijoj nadležnosti bi bio nadzor tržišta, suzbijanje kartela, regulacija nekontrolisanih poskupljenja i zaštita osnovnih životnih potreba građana… »
"Sloga": Predlažemo osnivanje ministarstva za kontrolu cena
N1 Info pre 2 dana
Udruženi sindikati Srbije "Sloga" predložili su Vladi Srbije osnivanje ministarstva za kontrolu cena, u čijoj nadležnosti bi bio nadzor tržišta, suzbijanje kartela, regulacija nekontrolisanih poskupljenja i zaštita osnovnih životnih potreba građana… »
Sindikati podneli predlog da Vlada Srbije osnuje ministarstvo za kontrolu cena po uzoru na Španiju
Biznis.rs pre 2 dana
u pokušaju da se zauzdaju trgovački karteli. Udruženi sindikati Srbije „Sloga“ predložili su Vladi Srbije osnivanje ministarstva za kontrolu cena, u čijoj nadležnosti bi bio nadzor tržišta, suzbijanje kartela, regulacija nekontrolisanih poskupljenja i… »
Sloga: Predložićemo Vladi osnivanje posebnog Ministarstva za kontrolu cena
Danas pre 2 dana
Udruženi sindikati Srbije „Sloga“ saopštili su danas da će predložiti Vladi osnivanje posebnog Ministarstva za kontrolu cena, koje bi se sistemski bavilo nadzorom tržišta, suzbijanjem kartela, regulacijom nekontrolisanih poskupljenja i zaštitom osnovnih… »
Vesti dana »

Obradović: Osvojili smo titulu zahvaljujući velikoj energiji i želji
Politika pre 3 satajoš 7 povezanih

Udus: i filmska udruženja istupaju iz procedure za izbor članova Saveta REM-a
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Vučić o dešavanjima nakon lokalnih izbora: Opozicija izmišlja izborne nepravilnosti, a u Kosjeriću samo jedan prigovor
Blic pre 6 satijoš 1 povezana