Povezane vesti
Na plažama u Siriji obavezan "burkini", na hotelskim bazenima može i bikini
N1 Info pre 7 dana
Sirijska islamistička vlada dekretom je proglasila da žene na plažama treba da nose dvodelne kupaće kostime sa velom, poznate kao "burkini", ili druge kupaće kostime koji pokrivaju telo na javnim plažama i bazenima. Odeća za plažu "zapadnog stila"… »
Nova „moda" u Siriji: žene mogu na plažu, ali samo u kostimima sa velom
Politika pre 7 dana
DAMASK - Sirijska islamistička vlada dekretom je proglasila da žene na plažama treba da nose dvodelne kupaće kostime sa velom, poznate kao ''burkini'', ili druge kupaće kostime koji pokrivaju telo na javnim plažama i bazenima, dok je dozvoljena odeća za… »
Da li Sirija kreće putem Avganistana: Izdato naređenje ženama, i turistkinje će morati da ga poštuju
Telegraf pre 7 dana
Sirija je u utorak uvela konzervativni novi kodeks oblačenja kojim se od žena zahteva da nose burkinije ili kupaće kostime koji pokrivaju celo telo na svim javnim plažama, što predstavlja najnoviju kulturnu promenu od kada su pobunjenici pod… »
Sirijske vlasti traže da žene nose burkinije ili odeću koja pokriva na javnim plažama
B92 pre 7 dana
Nove islamističke sirijske vlasti danas su objavile meru u kojoj se trži od žena da nose burkinije ili odeću koja pokriva telo na javnim plažama. Od tih mera izuzeta su privatne lokacije koje se smatraju luksuznim. Odluka ministarstva turizma doneta je… »
Vesti dana »

Trampov ultimatum Iranu i eskalacija sukoba na Bliskom istoku
Naslovi.ai pre 9 minutajoš 25 povezanih

KRIK: Porodica bivše ministarke Vujović poseduje nekretnine vredne 13 miliona evra
Serbian News Media pre 4 satijoš 14 povezanih

Aleksandru Papiću ukinut pritvor, određena mu mera zabrane napuštanja stana
RTS pre 2 satajoš 76 povezanih

Tončev povodom informacija o krivičnim prijavama: “Ne znamo ništa o tome, niko nije dolazio“
Naissus info pre 3 satajoš 20 povezanih