Povezane vesti
Đerlek: Srbija radom na projektima sa EU pokazuje da joj je stalo do života ljudi
RTV 13.06.2025
BEOGRAD - Državni sekretar u ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek izjavio je danas da je cilj EU Tvining projekta jačanje institucionalnih kapaciteta za razvoj sistema i unapređenje zakonskog okvira, a koji Srbija želi da bude usaglašen sa Evropskom… »
Đerlek: Srbija radom na projektima sa EU pokazuje da joj je stalo do života ljudi
Euronews 13.06.2025
Državni sekretar u ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek izjavio je danas da je cilj EU Tvining projekta jačanje institucionalnih kapaciteta za razvoj sistema i unapredjenje zakonskog okvira, a koji Srbija želi da bude usaglašen sa Evropskom unijom. Đerlek… »
Đerlek: Srbija radom na projektima sa EU pokazuje da joj je stalo do života ljudi
Politika 13.06.2025
Državni sekretar u ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek izjavio je danas da je cilj EU Tvining projekta jačanje institucionalnih kapaciteta za razvoj sistema i unapređenje zakonskog okvira, a koji Srbija želi da bude usaglašen sa Evropskom unijom. Đerlek… »
Završna konferencija u "Batutu": Jačanje kapaciteta zdravstvenog sektora za nadzor nad zaraznim bolestima
Telegraf 13.06.2025
Institut za javno zdravlje Srbije " Dr Milan Jovanović Batut" bio je danas, 13. juna 2025. godine, domaćin završne konferencije povodom okončanja tvining projekta "Jačanje kapaciteta zdravstvenog sektora za nadzor nad zaraznim bolestima u Srbiji"… »









