Povezane vesti
NBS o inflaciji: Očekujemo nastavak usporavanja i približavanje vrednosti od tri odsto do kraja godine
N1 Info 13.06.2025
Prema podacima Republičkog zavoda za statistiku, u maju je međugodišnja inflacija usporila na 3,8 odsto, čemu su u najvećoj meri doprinele niže cene naftnih derivata i usporavanje bazne inflacije, saopštila je Narodna banka Srbije. Na mesečnom nivou… »
NBS: kamatna stopa ostaje, međugodišnja inflacija u maju usporila na 3,8
Politika 13.06.2025
Izvršni odbor Narodne banke Srbije odlučio je juče da referentnu kamatnu stopu zadrži na nivou od 5,75 odsto, kao i da na nepromenjenim nivoima zadrži kamatne stope na depozitne (4,5 odsto) i kreditne olakšice (sedam odsto). Kako se navodi u saopštenju… »
NBS: Kamatna stopa ostaje, depozitne i kreditne olakšice ostaju iste
Telegraf 13.06.2025
Izvršni odbor Narodne banke Srbije odlučio je danas da referentnu kamatnu stopu zadrži na nivou od 5,75 odsto, kao i da na nepromenjenim nivoima zadrži kamatne stope na depozitne (4,5 odsto) i kreditne olakšice (7,0 odsto). Kako se navodi u saopštenju… »
Vesti dana »

Putevi Srbije: Završena funkcionalna testiranja u tunelima Laz i Munjino brdo
Danas pre 6 satijoš 1 povezana

Obradović istakao da je promenjeni način odbrane, ali i agresivnost donela pobedu Partizanu
Danas pre 4 satijoš 3 povezane

"Bog te blagoslovio, Bobi": Trampa prekinulo Kenedijevo kijanje, pa se našalio: "Nadam se da se nisam upravo zarazio kovidom"
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Studenti beogradskog FDU pozvali na skup podrške ansamblu Drame narodnog pozorišta
Danas pre 8 satijoš 1 povezana

Dodik nakon sastanka sa Putinom: Pripremamo izveštaj za SB UN, Rusija će ga predstaviti
Euronews pre 4 satijoš 1 povezana