Povezane vesti
EU pomno prati slučaj hapšenja bivšeg pripadnika policije Kosova
Beta 13.06.2025
Evropska unija (EU) je saopštila da "pomno prati" slučaj hapšenja kosovskog državljanina bivšeg pripadnika kosovske policije Arbnora Spahijua i da očekuje od Srbije da u potpunosti poštuje pravne procedure. "EU pomno prati hapšenje Arbnora Spahijua od… »
EU pomno prati slučaj hapšenja bivšeg pripadnika policije Kosova
Insajder 13.06.2025
Evropska unija (EU) saopštila je da "pomno prati" slučaj hapšenja kosovskog državljanina, bivšeg pripadnika kosovske policije Arbnora Spahijua, i da očekuje od Srbije da u potpunosti poštuje pravne procedure. 'EU pomno prati hapšenje Arbnora Spahijua od… »
EU pomno prati slučaj hapšenja bivšeg pripadnika policije Kosova
Radio sto plus 13.06.2025
“EU pomno prati hapšenje Arbnora Spahijua od strane srpskih vlasti. Očekujemo da srpske vlasti poštuju i obezbede pravilnu primenu pravnih procedura”, kaže se u odgovoru za RTV Dukađini. Ova reakcija usledila je nakon reakcija kosovskih vlasti u vezi sa… »
EU prati slučaj uhapšenog kosovskog državljanina u Srbiji
Danas 13.06.2025
Evropska unija pažljivo prati slučaj kosovskog državljanina Arbnora Spahijua, koji je uhapšen prošle nedelje na Horgošu, na ulasku u Srbiju, dodajući da očekuju od Srbije da u potpunosti poštuje zakonske procedure, prenose danas prištinski mediji… »
Vesti dana »

Hapšenja u istrazi pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu
Naslovi.ai pre 23 minutajoš 171 povezana

Dodik pravosnažno osuđen na godinu dana zatvora i zabranu političkog delovanja
BBC News pre 39 minutajoš 64 povezane

Nove cene goriva u Srbiji: evrodizel ostaje 196 dinara, benzin poskupeo na 179 dinara
Naslovi.ai pre 2 minutajoš 27 povezanih

Dan žalosti u Kijevu posle desetina mrtvih i ranjenih u ruskim napadima
BBC News pre 34 minutajoš 50 povezanih