Povezane vesti
Na današnji dan: Prvi put upotrebljen antiseptik, umro Vlastimir Đuza Stojiljković
Radio 021 17.06.2025
Ovo je pregled najbitnijih dešavanja kroz istoriju na današnji dan, 17. jun, u svetu i kod nas. 1239 - Rođen je engleski kralj Edvard I, najznačajniji engleski vladar iz dinastije Plantagenet. Tokom vladavine (1272-1307) učvrstio je kraljevsku vlast nad… »
Vremeplov: Rođen kompozitor Igor Fjodorovič Stravinski
RTV 17.06.2025
BEOGRAD - Na današnji dan 1882 - Rođen je ruski kompozitor Igor Fjodorovič Stravinski, jedan od najuniverzalnijih muzičkih stvaralaca 20. veka. Odlikuje ga velika raznovrsnost muzičkog izraza i stila, u prvoj fazi nadahnut je ruskom narodnom muzikom, u… »
Na današnji dan, 17. jun
B92 17.06.2025
Danas je 17. jun. Pogledajte najbitnije istorijske događaje koji su se dogodili na današnji dan. 1239 - Rođen je engleski kralj Edvard I, najznačajniji engleski vladar iz dinastije Plantagenet. Tokom vladavine (1272-1307) učvrstio je kraljevsku vlast nad… »
Vesti dana »
Oblačno i kišovito vreme u Srbiji uz olujni jugoistočni vetar i narandžasti meteo-alarm na jugu Banata
Naslovi.ai pre 41 minutajoš 22 povezane
Gašić: U parlamentu usvojeni zakoni za bolji položaj pripadnika Vojske Srbije, stalan posao za 10.000 ugovoraca
RTV pre 52 minutajoš 11 povezanih
Raspisan tender za sanaciju železničkih stanica u Novom Sadu, Bačkoj Topoli i Subotici
N1 Info pre 56 minutajoš 7 povezanih
Milivojević (DS): Najava izbora za maj ili decembar - spin, Vučić ne spekuliše o izbornom kalendaru
Beta pre 1 satjoš 11 povezanih




