Povezane vesti
Najveća investicija u istoriji poljskog avio-prevoznika: Lot kupuje avione vredne 3,5 milijardi dolara
Kurir 17.06.2025
Analitičari navode da je ugovor vredan oko 3,5 milijardi dolara (3,2 milijarde evra), kao i da bi na kraju porudžbina mogli da bude uvećana na 84 aviona, preneo je Rojters. Do ove investicije, koja nagovaštava popravljanje političkih veza između Poljske… »
3,2 milijarde evra za 40 aviona: "Ovo je najveća investicija..."
B92 17.06.2025
Evropski proizvođač aviona Erbas je sa poljskim nacionalnim avio-prevoznikom LOT sklopio sporazum o porudžbini za najmanje 40 letelica modela A 220. Analitičari navode da je ugovor vredan oko 3,5 milijardi dolara (3,2 milijarde evra), kao i da bi na… »
Istorijski ugovor Erbasa i LOT: Poljska kupuje najmanje 40 aviona modela A 220 (video)
Blic 17.06.2025
Evropski proizvođač aviona "Erbas" danas je sa poljskim nacionalnim avio-prevoznikom LOT sklopio sporazum o porudžbini za najmanje 40 letelica modela A 220. Analitičari navode da je ugovor vredan oko 3,5 milijardi dolara (3,2 milijarde evra), kao i da bi… »
Vesti dana »

Protest i incidenti ispred prostorija SNS: Pristalice naprednjaka gađale jajima i flašama okupljene građane, čuo se jak topovski udar
Danas pre 3 satajoš 1 povezana

Ukrajinski front pada za: Dva-tri meseca? Tramp preti, Putin ignoriše ultimatum, ne odustaje od zacrtanih ciljeva
Blic pre 4 satijoš 2 povezane

Teška nesreća kod Šibenika: Jedna osoba poginula kada je kamion prešao u suprotnu traku i udario u automobil
Blic pre 3 satajoš 2 povezane