Povezane vesti
Saša Mirković, medijski konsultant: Ko je i zašto obesmislio postupak izbora Saveta REM-a?
Nova 17.06.2025
Iz ponovljenog procesa izbora članova Saveta REM povuklo se 16 kandidata i 78 ovlašćenih predlagača, (vo)zbog kršenja Zakona o elektronskim medijima i odbijanja vlasti da Odbor za kulturu i informisanje ne prihvati, kako tvde, nelegalne predlagače i… »
Mirković (ANEM): Niko nije preuzeo odgovornost za prvi proces izbora članova REM-a koji je propao
Cenzolovka 17.06.2025
Predstavnik Asocijacije nezavisnih medija (ANEM) Saša Mirković ocenio je da "niko nije preduzeo odgovornost" za prvi proces izbora članova Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) koji je "propao". Foto: Danica Đokić / Cenzolovka „Ušlo se u… »
Aranđelović: Borbu za REM voditi iznutra; Hubač: Ovakav Savet nezakonit, nisu otklonjene nepravilnosti
RTS 17.06.2025
Članica Saveta REM-a u prethodnom mandatu Višnja Aranđelović kaže da bi borba za nezavisni Savet trebalo da se vodi iznutra, tako što će nezavisni kandidati ukazivati na nepravilnosti. Sa druge strane, Željko Hubač – kandidat za novi Savet REM- a koji je… »
Mirković (ANEM): Niko nije preuzeo odgovornost za prvi proces izbora članova REM-a koji je propao
Danas 16.06.2025
Predstavnik Asocijacije nezavisnih medija (ANEM) Saša Mirković ocenio je danas da „niko nije preduzeo odgovornost“ za prvi proces izbora članova Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) koji je „propao“. „Ušlo se u taj proces bez bilo kakve… »
Vesti dana »

Fbi se oglasio: Osumnjičeni za ubistvo Čarlija Kirka je u pritvoru
Večernje novosti pre 25 minutajoš 19 povezanih

Đurica (Evropski pokret u Srbiji): Teme u govoru predsednice EK ključne za EU, Srbija je kap u moru
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

Zaustavljena isporuka gasa u nekoliko beogradskih naselja nakon oštećenja gasovoda na Trošarini
Danas pre 3 satajoš 1 povezana