Povezane vesti
Horor u Zaječaru: Prišao ženi na ulici, pa je palicom udarao u glavu!
Telegraf 17.06.2025
Policija u Zaječaru, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u ovom gradu, uhapsila je B. V. (23) iz Novih Banovaca, zbog sumnje da je izvršio krivično delo nasilničko ponašanje. On se sumnjiči da je, 9. juna, na ulici prišao četrdesetpetogodišnjoj ženi i… »
Uznemirujuće! Užas u Bačkoj Palanci: Kolima udario dečaka (9) na biciklu na pešačkom prelazu i pobegao! Brzo uhvaćen - vozio…
Kurir 17.06.2025
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Bačkoj Palanci uhapsili su S. B. (2004) iz Bačke Palanke zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivična dela teška dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja i nepružanje pomoći licu povređenom u… »
Udario dete (9) na pešačkom prelazu, pa pobegao: Uhapšeni mladić (21) vozio bez vozačke dozvole: Užas u Bačkoj Palanci (video)…
Blic 17.06.2025
Dečak (9) povređen je danas u saobraćajnoj nesreći kada je na rasrsnici Jugoslovenske armije i Ulice Žarka Zrenjanina u Bačkoj Palanci, oboren na pešačkom prelazu dok je vozio bicikl. Prema izjavama očevidaca, dečak je vozeću bickl prelazio ulicu na… »
Zbog prebijanja žene palicom na ulici u Zaječaru uhapšen B. V. (23) iz Novih Banovaca
RTV 17.06.2025
ZAJEČAR - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Zaječaru, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u ovom gradu, uhapsili su B. V. (23) iz Novih Banovaca, zbog sumnje da je 9. juna predmetom nalik na palicu pretukao 45-godišnju ženu. On je osumnjičen… »
Uhapšen osumnjičeni da je ženu na ulici pretukao palicom u Zaječaru
Insajder 17.06.2025
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Zaječaru, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u ovom gradu, uhapsili su B. V. iz Novih Banovaca, zbog sumnje da je 9. juna predmetom nalik na palicu pretukao 45-godišnju ženu. On je osumnjičen za krivično… »
Hapšenje u Zaječaru: Prišao ženi i palicom je više puta udario po glavi i telu
N1 Info 17.06.2025
Policija u Zaječaru uhapsila je B.V. (23) iz Novih Banovaca zbog sumnje da je 9. juna na ulici prišao ženi (45) i palicom je više puta udario po glavi i telu, a potom pobegao, saopšteno je iz MUP-a. Oglas Osumnjičenom se na teret stavlja izvršenje… »
Hapšenje u Zaječaru: Prišao ženi i palicom je više puta udario po glavi i telu
Glas Zaječara 17.06.2025
Policija u Zaječaru uhapsila je B.V. (23) iz Novih Banovaca zbog sumnje da je 9. juna na ulici prišao ženi (45) i palicom je više puta udario po glavi i telu, a potom pobegao, saopšteno je iz MUP-a. Osumnjičenom se na teret stavlja izvršenje krivičnog… »
Na ulici u Zaječaru tukao ženu: Uhapšen muškarac (23) iz Novih Banovaca: Palicom žrtvu udarao po glavi i telu, pa pobegao
Blic 17.06.2025
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Zaječaru, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u ovom gradu, uhapsili su B.V. (2002) iz Novih Banovaca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nasilničko ponašanje. On se sumnjiči da je, 9… »
Pretukao ženu pred detetom nasred ulice: Uhapšen nasilnik koji je u Zaječaru palicom unakazio žrtvu!
Kurir 17.06.2025
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Zaječaru, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u ovom gradu, uhapsili su B. V. (23) iz Novih Banovaca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nasilničko ponašanje. - On se sumnjiči da je 9… »
Palicom tukao ženu po glavi i telu nasred ulice u Zaječaru Uhapšen mladić (23) iz Novih Banovaca
Alo 17.06.2025
Nasilnik iz Novih Banovaca palicom tukao ženu po glavi i telu nasred ulice u Zaječaru. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Zaječaru, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u ovom gradu, uhapsili su B. V. (23) iz Novih Banovaca, zbog postojanja… »
Užas u Kruševcu: Uhapšen muškarac koji je nožem napao oca i babu
B92 17.06.2025
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kruševcu uhapsili su A. J. (1990) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio dva krivična dela nasilje u porodici. On se sumnjiči da je 14. juna, u večernjim satima, nakon kraće rasprave… »
Vesti dana »

Obilne padavine i sneg u Srbiji: RHMZ izdao crvene meteolarme za jug, istok i centralne krajeve
Naslovi.ai pre 35 minutajoš 71 povezana

Picula: Sankcije NIS-u odražavaju zaoštravanje prema onome što radi režim u Srbiji
Beta pre 3 satajoš 16 povezanih

Italijanska premijerka kritikovala flotilu za Gazu, Izrael proteruje i 40 Italijana
Beta pre 45 minutajoš 49 povezanih

NIS priprema zahtev za još jedno odlaganje primene američkih sankcija
Sputnik pre 15 minutajoš 29 povezanih

Dvoje mrtvih u 'terorističkom incidentu' u Mančesteru, objavila policija
BBC News pre 55 minutajoš 64 povezane